(30.)

3 pkt zostają w Łukowym

Relacje BratekGim @28.08.2017

Bratek Łukowe 3-1 LKS Lubatówka

Mecz rozpoczynamy bardzo nerwowo ale przeważamy, słupek poprzeczka strzał obok bramki. Koło 20 minuty Rumun przejmuje piłkę w środku pola mija 2 obrońców i oddaje strzał który wpada do siatki. Jednak długo prowadzenia nie utrzymujemy ponieważ zamieszania piłka odbija się od Rumuna wprost pod nogi napastnika który pewnym strzałem pokonuje Cyca w bramce koniec pierwszej polowy mocne 1-1 W druga połowę wchodzimy z determinacja i wiara w zwycięstwo znowu ciśniemy wiele sytuacji ale nic nie wpada...Goście tez maja sytuacje sam na sam ale Cycu pewnie w bramce i strzał który musnął słupek bramki... Nagle akcja z przypadku z naszej strony i mamy rzut karny była to 88 minuta.... Klinton podchodzi do jedenastki i pewnie ja wykonuje mamy 2-1... Goście szybko rozpoczęli szturmem na bramkę ale przejęcie Rumuna w środku i pewnie wykorzystuje sam na sam z bramkarzem... Po bramce sędzia zakończył mecz